SizeGenetics yorumlar: Doğal penis büyütme için en iyi penis uzatıcıerkeklerin çoğu bu kez penis boyutunu artırmak için her şeyi yapacağız. Aslında, hatta birçok kişi ameliyatı yaparak konfor ve rahatlık yöntemin ötesine gidecek. Bu Penis büyüklüğü önemli olduğunu gösterir. Ancak, onlar ameliyatla pazar ve farklı üzerinde bulabilmesi daha iyi bir alternatif var, bu alternatif tehlikeli değildir. Bu erkek büyütme ürünüdür SizeGenetics .

SizeGenetics cihazı 8 ay boyunca düzenli olarak kullanıldığında penis çevresi ve hem de uzunluk bakımından arttırmak söz genişletici bir türüdür. çok SizeGenetics Kullanıcıların bu cihaz 0.5 inç kullanım sadece 1 aylık dönemde büyük sonuçlanır iddia etti. Ama gurur ve kullanma bitmiyor SizeGenetics Kullanmaya devam devam edersek size beklenti daha şaşırtıcı sonuç daha alacak çünkü, bu sonucu kazandıktan sonra.

6 ay kullanım için, daha uzun 1 inç alacak ve kullanım 1 yıl sonra, birçok kullanıcı iddia SizeGenetics 1.8 inç daha uzun süre boyutunu artırmak. 1 yıllık düzenli cihazı giymek Eğer kullanmayı bırakın rağmen, bu sonuç, kalıcı olacaktır SizeGenetics Birkaç gündür.

Bu okuduğunuz önce herhangi penis büyütme cihazı almayın SizeGenetics yorumlar: Size ne olduğu konusunda bilgi verecektir doğal penis büyütme için en iyi penis uzatıcı SizeGenetics , Nedenleri satın almak SizeGenetics , SizeGenetics talimat kılavuzu ve ipuçları iyi sonucu almak için, nerede ve penis büyütme cihazı satın almak SizeGenetics internet üzerinden.

Penis uzatıcı nedir SizeGenetics

SizeGenetics Piyasadaki en iyi FDA yetkili penis büyütme cihazının biridir. Vücudun her tarafında bina kas aynı yöntem kullanılarak çalışır. Eğer pazı geliştirmek için ağırlık kaldırmak zaman kilo prensip büyük dokularla kas dokusu ve yerine kas kırar. Benzer bir yolla, SizeGenetics Gelişmiş mekanik çekme kullanılarak penis uzanan ve yaklaşık 1-3 inç 6-12 aylık süre içinde penis uzunluğu artar.

Online penis büyütme cihazı satın

SizeGenetics Yalnızca birkaç dakika kullanılabilecek bir pompa daha iyi bir günde saatlerce bir uzatma kullanabilirler çünkü penis uzatıcı penis pompası ile karşılaştırıldığında anekdot ve klinik hem kalıcı bir sonuç için popüler. Ancak, genişletici şişkinlik gelen zamansal bir sonuç göstermez. gelişmiş kullanıcı uzatıcısını ile pompayı kullanabilirsiniz.

SizeGenetics Cihaz, aynı zamanda, diğer koşullar ünlüdür Mikropenis sendromu ve bükme penis sendromu. Kavisli penis düzeltmek isteyenler için, onlar da SizeGenetic deneyebilirsiniz.

Neden penis büyütmek için ürünü kullanmak gerekir SizeGenetics

etkili penis büyütmek yardımcı kişiler bu ürünü kullanmak birçok nedeni vardır. İşte nedenleri:

 • klinik çalışmalarda kanıtlanmış
 • tıbben onaylı
 • kaybetmek giysilerin altında kolayca gizlenebilir
 • penis Düzeltmeler eğrisi
 • yüksek kaliteli metaryeller

ile penis uzatmak için nasıl SizeGenetics

Sen kullanmak gerekir SizeGenetics Günlük için asgari 3-5 saat 6 ay boyunca gerçek bir sonuç almak için. Penis başlangıç yükselmek hisseder varsa, 1-2 gün boyunca kullanmaktan durdurabilirsiniz. Bu cihaz, ilk kullanım için rahatsız olabilir ama bu cihazla alışılmış almak için 2-3 hafta sürer.

Sen penis rahatsız neden gerginlikleri ama çok sıkı değil duyuları yapmak sakin boyutuna sığacak şekilde uzama çıtayı gerekir. İlk defa, ilk günlerde deneme adım doğru gerginliğini ayarlayabilirsiniz. Bu cihazı giymek daha uzun zaman çabuk sonucu görebilirsiniz.

Genellikle, aşağıdaki kolay adım vardır SizeGenetics kullanımı:

 1. Temel halka üzerinde penis Fit
 2. uzama çubuklarını koy
 3. Eğer başlığın içine penisin baş koymak emin olun
 4. konfor askısına bant çekin
 5. Eğer güzel bir uyum için uygun boyut giymek sağlamak için bazı ayarlamalar yapın
 6. kullanım SizeGenetics yavaş yavaş, bir gün için 1 saat ile başlayan giyen konfora kadar. Eğer hoş hissettiğinizde tavsiye edildiği gibi, kullanmaya başlar.
 7. Sen nedenle sarkık altında cihazı kullanabilirsiniz, sen sağlayabilirsiniz SizeGenetics Eğer aktiviteyi yaparken iş yapmak. Onlar uyurken Bazı insanlar gece bile bu cihazı giyerler.

Eğer kesinlikle üretici tarafından sağlanan talimat kılavuzu izleyin olarak, bu cihaz yan etkilere neden olmaz unutmayın. artık hiçbir rapor yoktur kaydedilmiştir kadar Kullanıcılara ürün neden zarar gösteriyor ki.

Online penis büyütme cihazı satın

Daha büyük bir penise sahip egzersiz için bazı ipuçları

Eğer penisini geliştirmek için en iyi sonucu elde etmek istiyorsanız aşağıda açıklandığı şekilde egzersiz ipuçları yapmalıdır:

talimat kılavuzunu okuyun

talimat okuma ve onları takip güvenliğiniz için en iyi yoldur.

bunu yavaş her gün bir başlangıç ​​Wear

Bir gün için yaklaşık bir saat bu cihazı takarak başlamalıdır. Birkaç hafta sonra, onunla aşina olduğunda, sen kullanımını başlayabilir SizeGenetics uzun süre.

kullanım ilk ayında büyük bir sonuç istemez

Sabırlı olmalıdır. Eğer herhangi bir büyük geliştirmeler görmüyorsanız veya hızlı herhangi bir sonuç görmüyorsanız, asla teslim olmaz. bunu kullanmaya devam edin. Birçok kullanıcı kullanım yaklaşık üçte aya kadar önemli bir şey görmedim.

gerginliği artmasında aceleyle olmayın

Eğer çok heyecanlı ya sabırsız düşünüyorsanız, muhtemelen gerginliğin aşırı gitmek denemek istiyorum. Bunu yapma. Kendini zarar veremez.

Minimum aylarca uzatma Wear

Sen 4 veya 5 aydır genişletici minimum kullanmalıdır. Kalıcı sonuç için, en az bir yıl için kullanmak gerekir.

Diğer sorunu iyileşmek istiyorsanız diğer erkek genişleme ürünle kombine uzatma kullanın

Eğer küçük çevresi varsa, penis ile eş zamanlı pompa kullanabilirsiniz SizeGenetics . Eğer sertleşme sorunu yaşarsanız, sizin testosteron düzeyini artırmak için bazı bitkisel hap almalıdır.

büyütme cihazı penis satın almak nerede SizeGenetics internet üzerinden

SizeGenetics 2 yıldır piyasada mevcuttur. o güçlü değilse hiçbir ürün bu uzun süre sürmez. Aslında üretici bu üründe oldukça emindir. Yani, onlar 6 ayını para iade garantisi sunuyoruz. Sadece kendi iddiasını kanıtlamak için önce ve görüntüleri sonrası göstermek gerekir ve kullandıkları 6 ay sonra tam geri verecektir SizeGenetics .

Eğer satın ilgilenen varsa SizeGenetics Burada fiyat çevrimiçi durumda:

Sizegenetics ürünü En iyi teklif fiyatı Şimdi satın al
SizeGenetics™ Value Edition
€175.98
Şimdi satın al
SizeGenetics™ Comfort Package
€307.99
Şimdi satın al
SizeGenetics™ Ultimate System €439.13
€351.12
Şimdi satın al

satın emin olun SizeGenetics Sadece gelen resmi web sitesi . Çekirdek malzemesi olarak plastikten yapılmış başka benzer aygıtlar olduğu dikkat edin. Yanlış ürünü satın para, zaman kaybetmeyin ve size bekleyebileceğinizi sağlar olacaktır. Resmi web sitesinden satın alarak yüksek kalitede bir ürün yaşam artış kalitenizi yapmak için penis geliştirmek için alacak. Eğer daha fazla para kazanmak amacıyla bu tür indirim fiyatı gibi birçok teklifler de vardır.

satın almak SizeGenetics resmi web sitesinden

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *