SizeGenetics ביקורות: את מרחיבי הפין הטובים ביותר עבור הגדלת פין טבעיתרוב הגברים הפעם יעשה הכל כדי להגדיל את גודל הפין. למעשה, אפילו הרבה אנשים ילכו מעבר לנוחות ושיטת נוחות ידי ביצוע ניתוח. הדבר מעיד כי גודל פין הוא חשוב. עם זאת, קיימת חלופה טובה יותר כי הם יכולים למצוא בשוק ושונה עם ניתוח, חלופה זו אינה מסוכנת. זהו מוצר הגדלה הגברי SizeGenetics .

SizeGenetics מכשיר הוא מעין מאריכה אשר מבטיחה לשפר הוא ההקף פין ואורך כאשר נעשה באופן קבוע 8 חודשים. רב SizeGenetics משתמשים טענו כי המכשיר הזה מביא 0.5 אינץ גדול יותר רק 1 חודש תקופת השימוש. אבל, אל תהיה גאה ולהפסיק להשתמש SizeGenetics לאחר השיג תוצאה זו, כי אם תמשיך ממשיך להשתמש בו תקבל התוצאה המדהימה יותר הציפייה שלך.

לשימוש 6 חודשים, תקבל 1 אינץ ארוך ואחרי 1 שנה של שימוש, רבים משתמשים טוען כי SizeGenetics להגדיל את הגודל עבור 1.8 אינץ ‘יותר. אם אתה לובש את המכשיר בקביעות עבור 1 שנה, תוצאה אלה תהיה קבועה, למרות הפסקת שימוש SizeGenetics עבור כמה ימים.

אל תקנו פין כל מכשיר גדל לפני שאתה קורא את זה SizeGenetics ביקורות: את מרחיבי הפין הטוב ביותר עבור הגדלת הפין טבעי כי ייתן לך מידע על מה הוא SizeGenetics , הסיבות לקנות SizeGenetics , ה SizeGenetics הוראת מדריך וטיפים כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר, ואיפה לקנות פין מכשיר גדל SizeGenetics באינטרנט.

מהו פין מאריך SizeGenetics

SizeGenetics הוא אחד מכשיר הגדלת פין מורשה הטוב FDA על השוק. זה עובד באותה השיטה כמו בבניית השרירים על כל חלק של הגוף. כשמרימי משקל כדי לשפר את שרירים, את המשקל בעיקר שובר את רקמת שריר תחליף כי שריר עם רקמות גדולות יותר. בדרך דומה, SizeGenetics להאריך את איבר המין באמצעות גרירה מכאנית מתקדמת להגדיל את אורך הפין כ 1-3 סנטימטר בתקופה של 6-12 חודשים.

קנה פין מכשיר הגדלה באינטרנט

SizeGenetics מאריך פין הוא פופולרי עבור התוצאה קבעה הוא בהשוואת אנקדוטליות קליני משאבת פין כי אתה יכול להשתמש מאריך במשך שעות רבות ביום אחד אשר טוב יותר מאשר משאבה שיכול לשמש רק למשך כמה דקות. עם זאת, מאריך אינו מציג תוצאה זמנית מן הנפיחות. המשתמש המתקדם יכול להשתמש בשני מאריך ומשאבה.

SizeGenetics המכשיר הוא גם מפורסם תנאים אחרים כגון micropenis תסמונת ותסמונת הפין בנט. עבור אנשים שרוצים לתקן את הפין המעוקל, הם יכולים גם לנסות SizeGenetic.

למה אנחנו צריכים להשתמש במוצר כדי להגדיל את הפין SizeGenetics

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים להשתמש במוצר זה כדי לעזור לך להגדיל את הפין ביעילות. הנה הסיבות:

 • מוכח בניסויים קליניים
 • מבחינה רפואית מוסמכת
 • ניתן להסתיר בקלות מתחת לבגדים לאבד
 • עקומת תיקונים בפין
 • חומרים באיכות גבוהה

כיצד להאריך את הפין שלך עם SizeGenetics

אתה צריך להשתמש SizeGenetics יומי עבור 3-5 שעות מינימום עבור 6 חודשים כדי לקבל את התוצאה האמיתית. אם תחילת הפין מרגישה להמריא, אתה יכול להפסיק מלהשתמש במשך 1-2 ימים. מכשיר זה עשוי להיות לא נוח עבור השימוש הראשון אבל זה ייקח 2-3 שבועות כדי שתוכלו לקבל לגור עם המכשיר הזה.

אתה צריך להגדיר את בר ההתארכות כדי שיתאים לגודל הרגוע כדי להפוך את הפין חש את המתח אבל לא מאוד חזק הגורם אי נוחות. בפעם הראשונה, אתה יכול להגדיר את המתח הנכון על ידי צעד לדין בימים הראשונים. השעה כבר אתה לובש המכשיר הזה, יותר מהר אתה יכול לראות את התוצאה.

באופן כללי, את הדברים הבאים הם צעדים פשוטים על SizeGenetics נוֹהָג:

 1. התאם את הפין על הטבעת הבסיסית
 2. שים את סורגי ההתארכות
 3. ודא כי אתה שם את ראש הפין לתוך כיסוי הראש
 4. משוך את הלהקה אל רצועת הנוחות
 5. לבצע כמה התאמות כדי להבטיח כי אתה לובש את הגודל הנכון עבור בכושר הנחמד
 6. להשתמש SizeGenetics בהדרגה, החל 1 שעה למשך יום עד שאתה נחמה לובש. כשאתה מרגיש נעים, להתחיל להשתמש בו בתור המומלץ.
 7. אתה יכול להשתמש במכשיר תחת הרחבים לכן, אתה יכול לתת SizeGenetics לעשות את העבודה בזמן שאתה עושה פעילות שלך. יש אנשים שאפילו ללבוש המכשיר הזה בלילה בזמן שהם ישנים.

זכור כי כפי שאתה בהחלט לפעול על פי מדריך ההוראה שמספק יצרן, המכשיר הזה לא יגרום תופעות לוואי. עד עכשיו אין דיווח כבר ציין כי להראות את ניזק גורם המוצר למשתמשים.

קנה פין מכשיר הגדלה באינטרנט

כמה טיפים לאימון כדי לקבל פין גדול

אם אתה רוצה להשיג את התוצאה הטובה ביותר לשפר הפין שלך, אתה צריך לעשות את הטיפים על האימון כמפורט להלן:

קראו את מדריך ההוראות

קריאת ההוראה לעקוב אחריהם היא הדרך הטובה ביותר למען ביטחונך.

תלבש אותו בכל תחילת יום עם איטי

אתה צריך להתחיל על ידי לבישת המכשיר הזה למשך כ שעה ליום. לאחר שבועות אחדים, כאשר אתה מכיר את זה, אתה יכול להתחיל להשתמש SizeGenetics בפעם כבר.

לא רוצים תוצאה מצוינת בחודש הראשון של השימוש

אתה צריך להיות סבלני. אם אתה לא רואה שום שיפורים משמעותיים או שאתה לא רואה שום תוצאות מהר, לא להיכנע. להמשיך להשתמש בו. משתמשים רבים לא ראו שום דבר משמעותי עד חודש שימוש השלישי כ.

אין למהר במצעד הגדלת המתח

אם אתה מרגיש מאוד נרגש או חסר סבלנות, אתה אולי רוצה לנסות ללכת מופרז על המתחים. אל תעשה את זה. זה יכול לפגוע בעצמך.

תלבש את המאריך במשך חודשי מינימום מספר

אתה צריך להשתמש מינימום Extender עבור 4 או 5 חודשים. לקבלת התוצאה הקבועה, אתה צריך להשתמש בו עבור שנה אחת לפחות.

השתמש מאריך בשילוב עם מוצר הגדלת הזכר האחר אם אתה רוצה לרפא את הבעיה האחרת

אם יש לך את היקפו הקטן, אתה יכול להשתמש הפין לשאוב בו זמנית עם SizeGenetics . אם אתם חווים אין אונות, אתה צריך לקחת כמה גלולות צמחים להגדיל רמת הטסטוסטרון שלך.

איפה לקנות מכשיר להגדלת הפין SizeGenetics באינטרנט

SizeGenetics נגיש בשוק עבור 2 עשורים. כל מוצר לא יחזיק מעמד זמן רב זה אם הוא לא חזק. למעשה, היצרן הוא בטוח למדי במוצר זה. אז, הם מציעים 6 חודשים כסף בחזרה אחריות. אתה רק צריך להראות לפני ואחרי תמונות להוכיח את הטענה שלך והם יתנו לך החזר מלא לאחר 6 חודשים באמצעות SizeGenetics .

אם אתם מעוניינים לקנות SizeGenetics , כאן הם מקוונים מחיר:

מוצר Sizegenetics מחיר ההצעה הטובה ביותר קנה עכשיו
SizeGenetics™ Value Edition
$199.95
קנה עכשיו
SizeGenetics™ Comfort Package
$349.95
קנה עכשיו
SizeGenetics™ Ultimate System $498.95
$398.95
קנה עכשיו

הקפד לקנות SizeGenetics רק מן האתר הרשמי . תיזהר כי יש כמה מכשירים דומים אחרים עשויים פלסטיק כחומר הליבה. קניית המוצר השגוי תבזבז את הכסף, הזמן ומספק לכם אכזבות. אם תרכוש מהאתר הרשמי תקבול מוצר באיכות גבוהה כדי לשפר הפין שלך לעשות האיכות שלך גידול חיים. יש גם הרבה הצעות כגון מחיר הנחה כדי לגרום לך לחסוך יותר כסף.

לִקְנוֹת SizeGenetics מתוך האתר הרשמי

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *