Noocube ביקורות: גלולות המוח הטובות ביותר בשוקאורח החיים של היום דורש מאיתנו להיות ערניים, חרוץ לנהל את הלחץ היומיומי. למרבה הצער, הדיאטות שלנו לא תמיד מספקות לנו את כל החומרים המזינים הנדרשים על ידי המוח שלנו לתפקד בשיאו. יש לנו שילוב שנים של מחקר עם בדיקות קניינית כדי לספק לך חומרים מזינים חיוניים אלה עם Noocube, מה שמאפשר לך לשפר את תפקוד המוח שלך ולחדד את דעתך.

אל תקנו כל מאיצי מוח לפני שאתה קורא את זה ביקורות Noocube: גלולות המוח הטובות ביותר בשוק זה ייתן לך מידע רב על מה הוא Noocube, הסיבות לשימוש Noocube, המרכיבים של Noocube כמו מאיץ המוח והיכן לקנות גלולות מוח באינטרנט Noocube.

מהו מוח גלול Noocube

Noocube הוא תערובת סינרגטית של Nootropics המסייעת לתמוך ולשפר את המיקוד שלך, מהירות הזיכרון נפשית. בצורה בטוחה ויעילה לשיפור התפקוד הקוגניטיבי שלך עם תערובת רבת עוצמה זו של ויטמינים, חומצות אמינו אבני הבניין חיוניים אחרים עבור מוח מתפקד בריא, כן. Nootropics הם גלול שיש תופעות שיפור קוגניטיבי. במילים אחרות, הם משפרים את התהליכים הנפשיים כגון זיכרון וריכוז. וזו הסיבה שהם ידועים יותר בכינויו תרופות חכמות. גלולות אלה יש את היכולות הבאות:

  • שפר המוח ותפקודו הקוגניטיבי
  • לשפר את הזיכרון והלמידה שלך
  • אפשר תקשורת טובה יותר
  • הגדל את האנרגיה הנפשית
  • שפר multitasking
  • שפר ההתמקדות והריכוז שלך
קנה גלולות המוח Noocube באינטרנט

למה אתה צריך להשתמש מזונות המוח Noocube

זה לוקח רק שתי כמוסות קטנות כמו 30 דקות להיכנס לתחום של בהירות מנטלית ולהתמקד משופרת. במצב נפשי מוגבר זה, התגובות שלך הן מהירות, כאשר המיקוד ברור, המודעות גבוהות שלך. אתה יותר פרודוקטיבי יותר, יעיל יותר, ואת המוח שלך הוא חד. אתה יכול לדחוף את הגבולות לפרוץ את הגבולות בין הצלחה לכישלון. אין הגבלות. האפשרויות הן אינסופיות.

עוצב על ידי מדעני המוח המובילים בעולם, Noocube משתמשת הטהורה, הבטוחה, ומרכיבים החזקים ביותר העומדים לרשות בצורה בטוחה ויעילה לשיפור התפקוד הקוגניטיבי שלך. כל מרכיב נבדק בקפדנות לבטיחות והוא נתמך על ידי עשרות שנים של מחקר קליני להוכיח את יעילותם ב תפקוד מוח גובר. רבי מרכיבים אלו הוכיחו יתרונות חיוביים כגון על תפקוד הקוגניטיבי הם אפילו שהיו נחשבים טיפולים פוטנציאל מתיש במחל מוח כגון אלצהיימר ודמנציה.

ובעוד קפאין עשוי להיות Nootropic הנפוץ ביותר בעולם, שלא כמו גלולות Nootropic אחרות, אתה לא תמצא שום קפאין Noocube. למה? קפאין הוא מעורר חזק וזה נהדר עבור עוזר לך להרגיש ערני, אך היא עושה מעט מאוד כדי לקבל אתכם למצב פרודוקטיבי נפשי. חוץ מזה, אנחנו מעדיפים לך ליהנות מכל היתרונות של Noocube ללא חרדה או עצבנות כי קפאין יכול לתת לך.

להלן הפרטים מדוע כדאי להשתמש Noocube:

  • נבנה עם בטיחות ויעילות כעדיפה
  • בקפדנות נבדקת, מרכיבי מגובה קליני
  • הנוסחה Superior תוכנן על ידי מדעני המוח העליון
  • אין קפאין, לא גלוטן, ללא GMO

ויטמיני Noocube עבור חומרים במוח פעילים

Noocube גלולה מכיל שבעה מרכיבים רבים עצמה שנועדו בבטחה ובמהירות לשפר את התפקוד הקוגניטיבי שלך. איך אנחנו יודעים שהם עובדים? תסתכל למטה בכלל המחקרים והניסויים מגבים כל מרכיב:

אלפא GPC

אלפא Glycerylphosphorylcholine (Alpha GPC) הוא חשב להגדיל את רמות של אצטילכולין במוח. אצטילכולין הוא נוירוטרנסמיטר, שליחים כימיים לתקשר בין תאי המוח. חשוב עבור זיכרון, למידה וריכוז, וזו הסיבה שזה נקרא הנוירוטרנסמיטר למידה. אלפא GPC הוכיחה יכולת חזקה כאלה כדי לשפר את התפקוד הקוגניטיבי, זה נחשב טיפול אפשרי למחלת האלצהיימר.

במחקר 2013, חולי אלצהיימר נתונים GPC אלפא שלוש פעמים ביום למשך 180 ימים הפגינו שיפורים עקביים בציוני מבחני תפקוד קוגניטיבי, לעומת אלו שנטלו פלצבו, שראה שום שינוי. במחקר אחר, אנשים עם GPC אלפא נתון דמנציה הראו שיפור סימפטומטי מובהק מבחנים פסיכומטריים לאחר נטילת GPC אלפא למשך 90 יום.

Huperzine

תמצית מצמח אזוב המועדון הסיני, Huperzine-A הוא האצטילכולין (AChE) מעכבת. AChE מפרק את האצטילכולין למידה הנוירוטרנסמיטר. על ידי מניעת רמות האצטילכולין מההפחתה, Huperzine יוצר עודפת של אצטילכולין, אשר יכול להוביל בהירות מנטלית משופרת, ריכוז וזיכרון. ישנם מחקרים רבים מספור תמיכה בפעילות של Huperzine בשיפור התפקוד הקוגניטיבי שיפור הזיכרון, בעיקר ביחס למחלת אלצהיימר.

במחקר 1999, מתבגר צעיר נתון Huperzine למשך 4 שבועות הפגין למידה משופרת וביצועי זיכרון לעומת אלו שנטלו פלצבו. ובאחד מחקרים רבים על Huperzine וחולה עם מחלת האלצהיימר, 58% מחולים שטופלו Huperzine הראו זיכרון משופר, דבר המצביע על כך Huperzine יכול גם שימוש פוטנציאלי לטיפול באלצהיימר .

החתול של טופר

נגזר באופן טבעי Uncaria tomentosa, גפן שגדל יערות הגשם של האמזונס, קלאו החתול הוא האמין להיות יתרונות נוירו. הוא מכיל חומרים נוגדי חמצון שיכולים לעזור לשפר את היכולת הטבעית של הגוף כדי לתקן נזקים ב- DNA סביבתיים הקשורים ללחץ לתאים. על ידי סיוע לתקן את הנזק DNA שיכולות להוביל לאובדן ירידה וזיכרון קוגניטיבית, טופר של חתול יכול לעזור לשפר את בריאות המוח שלך והתפקוד הקוגניטיבי.

מחקר שבדק את יכולת חמצון נוירו של קלאו החתול מצא אותה הצליח להרוס סוגים שונים של רדיקלים חופשיים ולהגן מפני ניזק לתאים. החוקרים קבעו כי טופר של חתול יכול לשמש מניעה אפשרית נגד מחלת פרקינסון.

קנה גלולות המוח Noocube באינטרנט

Bacopa

העשב ההודי Bacopa monnieri מכיל תרכובות בשם bacosides אשר חשב לעזור נוירונים תיקון פגומים ולקדם צמיחה עצבה חדשה. זה משפר את תקשורת נוירון עם המוח, עוזר לשפר את התפקוד הקוגניטיבי שלך ואת הביצועים נפשיים. השפעה מגנה זו על נוירונים ועצבים הסיבה Bacopa הוא עוד אחד המרכיבים של Noocube שמשך ריבית לאורך הפוטנציאל שלה בתור דמנציה וטיפול אלצהיימר, ומחקרים רבים הראו השפעות חיוביות על התפקוד הקוגניטיבי בגיל הקשורים לירידה קוגניטיבית.

במחקר אוסטרלי 2005, אנשים הנוטלים תמצית 300mg יומי של Bacopa monnieri הראה שיפור משמעותי במבחני זיכרון לאחר 12 שבועות מאשר אלו שקיבלו פלצבו. Bacopa גם הוצג להיות השפעה משמעותית על שימור זיכרון במחקר דומה, עם בקרת פלסבו במשך 76 מבוגרים בשנת 2002. וללמוד עוד בשנת 2008 הראה כי 12 בשבוע pillation עם Bacopi הביא ציונים משופרים על מגוון של ערכות קוגניטיבית המשתתף קשישים .

שיבולת שועל קש

ידוע גם בשם Sativa Avena, שיבולת שועל קש מגיע שיבולת שועל פרא ירוקה נוצל בעבר בתור מגבר המוח ברפואה העממית מאז ימי הביניים. קש שיבולת שועל הוא האמין לעבוד על ידי הגדלת גלי-2 אלפא במוח פעילים מאד בתקופות של ערות וכן דלקת שליטה בתוך דפנות העורקים. זה מגביר את זרימת הדם למוח, לעזור לך להרגיש יותר ער ודרוך.

מחקר 2015 נתן מתנדב פלצבו או תמצית שיבולת שועל ירוקה 800mg בכל יום במשך שישה ימים והעריך את התפקוד הקוגניטיבי שלהם עם מגוון של משימות ממוחשבות. אלו הנוטלים שיבולת שועל הצליחו להשלים משימות מתוזמן מהר וגם ביצעו טוב יותר במטלות זיכרון. מחקר אחר נתן מינונים שבועיים של תמצית צמח שיבולת שועל למשתתפי קשישים עם מתחת תפקוד הקוגניטיבי ממוצע, לאחר מכן הם אז בצעו טוב יותר במבחנים שנועדו למדוד קשב, ריכוז והיכולת לשמור על המיקוד משים.

L-Theanine ו- L-Tyrosine

למצוא תה ירוק ושחור, L-theanine היא חומצת האמין שיכול לעזור להקל על לחץ תוך עידוד נוירוטרנסמיטרים במוח, יצירת תחושה נינוחה אבל דרוכה. L-tyrosine, חומצת אמינו נוספת, הוא מעורב בייצור דופמין ונוראדרנלין – נוירוטרנסמיטרים כי לשחק תפקיד מפתח ערנות מנטלית ולהתמקד, במיוחד במצבי לחץ. כתוצאה מכך, L-tyrosine הוא חשב לעזור לשפר ביצועים קוגניטיביים ידי צמצום ההשפעות של מתח ועייפות לביצועיהם מה שמקל להישאר ממוקד.

מחקר 2011 הראו כי הן ריכוז וזיכרון בקרב מתנדבים השתפרו משמעותית לאחר שהם קיבלו L-theanine ותמצית תה ירוק במשך 16 שבועות. מחקר אחר שבדק את ההשפעה של l-tyrosine על התפקוד הקוגניטיבי מצאו אותה משופרת גמישות מחשבתית (היכולת של המוח כדי לעבור בין לחשוב על רעיון אחד למשנהו) בהשוואה לפלסבו.

איפה ניתן לרכוש גלולות המוח Noocube באינטרנט

Noocube הוא גלולות מדי יום שנועד לשפר את תפקוד המוח על ידי תמיכה פוקוס, מהירות הזיכרון נפשית. זהו השילוב המושלם של ויטמינים המוח, חומצות אמינו, אבני הבניין אחרים החיוניים נוירוטרנסמיטורים לתפקוד בריא, כן. על ידי הזזה המוח שלך להילוך גבוה, Noocube פותחת מישור חדש של אפשרויות. פתאום, כל מה שאתה חלמת הופך להיות קצת יותר קל להשיג.

אם אתה מעוניין לקנות Noocube, הנה המחיר של מקוון Noocube:

מוצר Noocube מחיר ההצעה הטובה ביותר קנה עכשיו
1 בקבוק $52.79
$39.59
קנה עכשיו
2 בקבוקי + 1 בקבוק חינם $118.76
$79.17
קנה עכשיו
3 בקבוקי + 3 בקבוקים $237.52
$118.76
קנה עכשיו

הקפד לקנות Noocube רק באתר הרשמי . מכיוון, על ידי רכישת Noocube ומשם תקבל גלולות בריאות המוח באיכות גבוהה הרבה הצעות. מציע יכול להיות חבילה לקנות רבה שמורכבת 2 קנו קבלו 1 חינם, קנה 3 קבלו 3 חינם ורבי קוד הנחה לחסוך יותר כסף. יש גם 60 יום הכסף בחזרה להבטיח, אם מסיבה כלשהי, אתה לא מרוצה עם הרכישה Noocube שלך. במצב זה, אנו נותנים לך 100% של הכסף שלך בחזרה כולל משלוח וטיפול.

קנה המוח גלולות Noocube מהאתר הרשמי

עדות של לקוח משפר Noocube קוגניטיבית

עבודה עם מספרים כל היום עושה עבור עבודה תובענית ביותר. אני צריך הרבה אנרגיה נפשית, כוח, סיבולת כדי להיות מסוגל לפתור בעיות עם דיוק. קפה היה פשוט כבר לא לחתוך אותו, כפי שהוא השאיר אותי מתרסק באמצע היום, כך החלטתי לנסות NooCube. בגלל NooCube הוא ממריץ חינם, רמות האנרגיה שלי להישאר עקביות לאורך כל היום אני כבר לא מרגיש מותש או סחוט. הלקוחות הנוכחיים שלי הם מאושרים יותר מאשר אי פעם עם העבודה שלי, ואני אפילו גם הצלחתי לקחת על לקוחות חדשים ללא עומס יתר. מארק, חשב .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *