איפה אנחנו יכולים לקנות את המכשיר כדי להפסיק לעשן סיגריות EaseQUIT באינטרנטהאם אתה מבין כי תאי סרטן הריאות הוא רוצח תאי מובילי הסרטן הרבה מדינות? בהתאם יבוב עם Lung.org, ההערכה היא כי יותר מ 4 מאות אלף (400,000+) אנשים מתמודדים עם סרטן ריאות ומספר זה צפוי לעלות באופן דרמטי. סרטן הריאה בעצם חרג תאים סרטניים חזה לנשים ותאי סרטן ערמונית אנשים שיוכלו להיות בסופו של דבר הסיבה המובילה העליונה של מקרי מוות מסרטן.

הידעת כי עישון הוא הסיבה המובילה של תאי סרטן הריאות? המכון הלאומי לסרטן התאים מעריך כי 80-90 אחוז תאי סרטן ריאות מופעל על ידי עישון. אז מה בדיוק עושים את כל המציאויות הללו מציעים לך? זה מרמז כי אחד הנקודה החשובה ביותר שאתה יכול לעשות כדי למנוע תאי סרטן הריאות הוא להפסיק לעשן סיגריות ולהישאר ברור של עישון פסיבי כלל הוצאה אפשרית.

הפסקת עישון היא קשה אך דומה התנהגות רעה אחרת, עם הטכניקות הנכונות וגם מערכת שאתה יכול להופיע גם להיפטר לגמרי מהבעיה. אולי יש לך שמטרתה להפסיק לעשן סיגריות בעבר וגם הפסיק לעבוד או אולי מדובר בפעם הראשונה שלך. שני שיטות, אם אתה מוכן לוותר על התרגול קבוע אחרי זה להמשיך סקירה זו EaseQUIT ההמלצה שלהלן כדי ללמוד כיצד טכנולוגיה חדשה זו מודרנית עובדת אז לבחור אם זכותה בשבילך.

אין להורות לכל מכשיר להפסיק לעשן לפני שאתם בודקים את זה EaseQUIT מידע: דרכים להפסיק לעשן סיגריות בשיטות רבות עצמה בהחלט תצענה לך מידע לגבי מה בדיוק הוא EaseQUIT איך, בדיוק עושה EaseQUIT עבודה, הדרכים הטובות ביותר כדי לנצל EaseQUIT , עושה EaseQUIT פונקציה בהצלחה גם אני יכול לרכוש את הציוד לוותר עישון סיגריות EaseQUIT באינטרנט.

בדיוק מה הוא כלי אוזן עישון לעצירה EaseQUIT

EaseQUIT הוא מוצר נוצר על מנת לעזור לך להפסיק לעשן סיגריה באמצעות גישה המכונית auriculotherapy. זה גם נקרא דיקור באוזן חוץ מזה אין מחטים הכרוכות. Auriculotherapy היא אסטרטגיה סינית עתיקה המשתמעת מכך הגירוי של אפרכסת האוזן החיצונית כדי למזער בעיות בריאות בחלקים אחרים של הגוף.

על ידי שימוש בטכניקה ללא כאבים זה, EaseQUIT לגמרי מבטל עשיית שימוש ניקוטין טהור, שהוא אותו למתחם שאתה מנסה להשיג הרחק. זהו רק אחד היתרונות העיקריים של ניצול EaseQUIT כדי לעזור לך להפסיק לעשן סיגריות מעל פתרונות אחרים נגד עישון שונים כגון periodontals, גלולות, וגם כתמים וכו ‘, כי כל יחיד של ניסוחים שונים אלה יש מידה מסוימת של ניקוטין טהור בהם.

קנה מכשיר להפסיק לעשן באינטרנט

איך מגנטי אוזן עבור הפסקת עישון EaseQUIT פונקציה

החבילה מגיעה עם אוסף של מגנטים ביו קטנים (ב סטים) כי אתה מתחבר האוזניים. אחד המגנטים יוצב מחוץ לאוזן בעוד אחרים שונים בהחלט ימוקמו על ב. המגנטים ליצור נקודת לחץ קטנה אשר לאחר מכן מגבירה את העצבים, אשר משחרר האנדורפינים במוח. אנדורפינים אלה הם מעין כימיים שגורמים להרגשה טובה כי הוא שוחרר במוחו כמו כאשר אתה באמת עישון סיגריות. בעיקרו של הדבר, באמצעות מגנטים ביו אלה, על הימים הראשונים, אתה בהחלט לא תזדקק עוד לסמוך על ניקוטין טהור להשיג כי ומיוחד גבוהים כי אתה מקבל מעישון סיגריות ותוך זמן שבועות ייתכן לחלוטין להסיר הבעיה לעשן הסיגריה שלך .

לדברי המוסמכים EaseQUIT האתר , אנו מתבשרים כי רק באמצעות מגנטים 3-4 שעות מדי יום, אתה יכול לשים קץ התשוקה לאוכל ניקוטין טהור שלך או אפילו לחסל את הסימנים והתסמינים הנסיגה שבדרך כלל מגיע כאשר אתה מנסה להפסיק את ההרגל לעשן סיגריה שלך.

הדרכים הטובות ביותר להפסיק לעשן סיגרית דרכים יעילות עם EaseQUIT

  1. הצעד הראשון יהיה לשים בין המגנטים הקטנים על אצבעותיך.
  2. נצל אחד אצבעותיך ללחוץ מעט את בגודל קטן יותר של שני מגנטים בתוך הרכיב העליון של תנוך האוזן שלך.
  3. נכון לעכשיו למקם את המגנט הגדול מחוץ התנוך כדי להבטיח כי 2 המגנטים ישר נתקלים זה בזה.
  4. השתמש המגנטים במשך 2-4 שעות ביום ולוותר סיגריות עישון רק 7 ימים.

נכון להיום, אין תוצאות לוואי מוכרות או דיווחיו של שימוש במערכת זו כדי להפסיק לעשן. במציאות, ככה אתה יכול לומר שזה רק בטוח כמו באמצעות תכשיטים. המגנטים הם מצופים 24K זהב גזר כך ארוך כמו שאין לך אלרגית זהב אז החומר הוא 100% מאובטח בשבילך גם אם יש לך עור עדין. עם זאת, אם הינך בהריון או מיניקות אתה לא צריך להשתמש בחומר זה. אין מחקרים למעשה נעשו על עשיית שימוש במכשיר זה על נשים בהריון או מניקה אז עדיף להיות ללא סיכון.

קבוצת אנשים אחת יותר כי לא צריך לחשוב על עשיית שימוש EaseQUIT אלה הם כי גם לובשים עזר אוזן, קוצב לב או חומר דיגיטלי אחר. בעוד המגנטים לא יזיקו לך ישר, מגנטים הם הבינו סכסוך עם אזורים דיגיטליים ולכן הוא הציע לך לא להשתמש בכלי זה.

קנה מכשיר להפסיק לעשן באינטרנט

האם EaseQUIT באמת לבצע להפסיק לעשן סיגריה מיד

הסיבה העיקרית אתה כותב ביקורת זו המלצת EaseQut היא שאתה רוצה לדעת אם היא פועלת על מנת לסייע לכם להפסיק לעשן סיגריה או לא. על מנת להתמודד עם זה, אנחנו צריכים לבחון את האסטרטגיה המעורבת וגם לראות אם יש הוכחה לקיום.

לשקול טיפול אוזן

אקופונקטורה היא סוג של תרופה סינית כי כבר שיטה אלפי רבים של שנים. הטיפול כולל הצבה כמה מחטים זעירות על גורמים מדויקים בגוף לגעת ישר לתוך כוח הגוף כדי לסייע להיפטר מחלות שונות. לדברים למתקן הלאומי מתאימים אינטגרטיבית בריאות ואיכות חיים, תוצאות ממספר המחקרים ממליצות דיקור עשוי לסייע סוגי ההקלה הזו כי הם בדרך כלל מתמשכים כגון כאבי גב תחתון, אי נוחות בצוואר, ואי נוחות osteoarthritis / ברך.

מ אקופונקטורה כדי auriculotherapy

בשנת 1950, רופא צרפתי בשם ד”ר פול Nogier המיוצר חקירה שבכך דיקור באוזן שאתה יכול לטפל רכיבים שונים רבים אחרים של הגוף. עם זאת, ד”ר פול Nogier מצא כי אתה יכול לנצל את נקודות אנרגיה של האוזן ללא שימוש במחטים. במקום זאת, אתה יכול לנצל דברים שונים אחרים כגון לייזרים, אצבעותיך, שרביט הטה בגילוי, וגם גלולת אוזן או אולי דחפים חשמליים ברמה הנמוכה.

בדיוק איך EaseQUIT להשתמש auriculotherapy צעד טוב

יוצרי EaseQUIT מערכת הרחיב על ד”ר פול Nogier מחקר הממוקם כי ניצול מגנטים יכול להיות רק טוב כאילו לא הרבה יותר טוב מאשר עשיית שימוש במחטים או אתגר אחר להשתמש בגורם הלחץ באוזן. למרות מחקרים לקויים נעשו, מן מעט המידע הזמין, auriculotherapy אין לפעול על מנת לסייע למזער אי נוחות מתמדת וגם מחלות שונות אחרות. רוב האחרים EaseQUIT on-line מידע במקרה שהוא עושה עבודה. בבדיקה של דברים מלקוחות קודמים, הם נראים גם לתת EaseQUIT אגודלים למעלה.

איפה לרכוש את המכשיר להפסיק לעשן EaseQUIT באינטרנט

אם אתם מחפשים טכניקה יעילה ולבסוף לוותר על עישון סיגריות, אחרי זה אתה חייב לספק EaseQUIT ניסיון. אמנם אין ראיות קליניות נאותות לקיים תביעות הביטוח, ביקורות הלקוח הכי ממליצים זה עובד. אם אתם מעוניינים לקבל EaseQUIT , כאן היא העלות של EaseQUIT באינטרנט:

מוצר Easequit מחיר ההצעה הטובה ביותר קנה עכשיו
1 Package $58.94
$45.84
קנה עכשיו

ניתן להזמין את EaseQUIT מערכת במשך שלושים יום וגם אם עבור כל סוג של סיבה אתה לא מרוצה עם התוצאות שלך מאז שאתה לא לעצור בפועל העישון שלך, אתה יכול לבקש החזר. עם זאת, כדי לקבל מזומן שלך בחזרה, אתה צריך לעשות את זה בתוך 1 חודש מיום קבלת ההזמנה וגם תצטרך להחזיר את המוצר בתוך האריזה המקורית ולשלם את עלות ההפצה בחזרה את החבילה.

קנה EaseQUIT מתוך האתר הרשמי